somatické koučování

Nejlepší tělocvik pro hlavu

Dopracujme se společně k cíli

Koučování asi znáte jako způsob práce s cíli, motivací a na výkon orientovanou techniku. Můžeme ji takto použít. A co to “somatické” v názvu? Jednoduše, jako všechna moje práce: vezmeme si k mentálnímu tělocviku na pomoc i tělo.

Díky spojení koučovacích technik a práce s tělem a díky propojení všech tří oblastí lidského fungování (mentální, emoční a fyzické roviny) v něm dosahujeme trvalejších změn na hlubší úrovni. Používám k tomu koučovací otázky, ale i mentální techniky, imaginaci, vaši kreativitu či práci s dechem.

Těšte se na výlet do sebe sama.


cena - somatické koučování

2300 Kč / 60 min

Nespolupracuji s pojišťovnami, sezení jsou hrazena na základě vystavené faktury přímo klientem.

Máte otázky?

jak probíhá první setkání?

Nejčastěji mě klienti kontaktují e-mailem a dostanou odpověď o možnostech první schůzky. Úvodní schůzka slouží k vzájemnému seznámení a vyjasnění očekávání. Obvykle se na ní ukáže, zda jsem pro klienta ten správný člověk, a jaká služba se na dané téma hodí. V případě oboustranného zájmu o spolupráci dohodneme frekvenci a formu setkávání.

Co když budu potřebovat termín zrušit?

Při zrušení/změně více než 24 hod před sezením termín přeobjednáme zdarma. Pokud dojde ke zrušení méně než 24 hod před plánovaným termínem, platí se plná cena sezení. Tytéž podmínky platí i pro mě - pokud zruším termín méně než 24 hod předem, následující sezení máte zdarma.

U koučovacích témat obvykle proběhne mezi 1 - 6 setkáními. Nejčastěji jsou potřeba 3 sezení. Pokud by ani po 6 sezeních nebylo hotovo, většinou to znamená, že je téma spíše k terapii. Koučovací sezení má 50 min.

jak dlouho koučink trvá?

co když budu chtít koučink ukončit?

To je samozřejmě možné kdykoliv. U koučování se nenoříme do hloubek, kdy by nebylo bezpečné bez velkého uzavírání ukončit spolupráci. Pokud nebudete chtít pokračovat, prostě nedohodneme následující termín. Jestli máte počet sezení předplacen, vrátím vám platbu.

reference

"Výsledok koučování ďaleko predčil moje očakávania. Veľmi osobný a ľudský prístup strieda profesionálnosť a snaha zamerať sa na konkrétne výsledky. Natália systematicky pracovala s mojimi silnými a slabými stránkami a veľmi citlivo poukazovala na miesta kde sa zlepšiť. Po každom sedení s ní som mal zo seba lepší a lepší pocit a posúval som sa veľkými krokmi dopredu. "

MATÚŠ LABANC,
Business Development Impact HUB

"Natálie was allways great person to work with. After work with her I was allways trying to find more ways how to cooperate with her. Overall, Natálie is really goal oriented person, focused to get things done. All the work was smooth, no problems, on time, done as requested."

JAN PULKRÁBEK,
Head of Development Dáme jídlo

"Na základě velmi povedeného praktického týmového školení jsme se s Natálií domluvili na koučování pro tým i pro mě. A zkušenosti? Viditelně nás posunula v osobní i pracovní rovině a mě jako teamleadrovi pomohla vidět hlouběji do týmu a tím jej i lépe řídit. Investice do koučování a jejího školení byla tou nejlepší, kterou jsme mohli udělat. "

IRENA OŠŤÁDALOVÁ,
Operations Lead Impact HUB

Máte obavy?

CO KDYŽ UTRATÍM PENÍZE ZA KOUČINK A NEBUDU MÍT VÝSLEDKY?

Tomu se předchází kvalitní specifikací koučovací zakázky a sledování postupu v průběhu naší spolupráce. Nepustíme se do procesu, dokud nemáme oba dva opravdu jasno v tom, co má koučování přinést.

POTŘEBUJI UJASNIT, CO SE ODE MĚ OČEKÁVÁ.

Aktivní zapojení a sebereflexe. Motivace a ochota zkoumat přinesené téma ze všech stran. I z těch méně příjemných. Nevymyslím za vás řešení ani postup. Ale budu se tak dlouho ptát, než na to společně přijdeme. 

JAK TO U MĚ VYPADÁ?

Pracuji osobně i online.

Osobně: na Vinohradech, Šumavská 30, Praha 2. 
Dostupnost MHD (tram. zastávka Šumavská/Vinohradský pavilon/Jana Masaryka, metro Jiřího z Poděbrad/Mírové náměstí). Kromě jednoho schodu u vchodu je bezbariérová.

Online: Zoom, GoogleMeet, Skype

Pro psychoterapeutickou práci velmi doporučuji alespoň občasné fyzické setkávání se, protože se s tělem takhle zkrátka pracuje mnohem lépe. Zvlášť se zapojením těla. Mohu pro vás vytvořit bezpečný prostor, který mám pod kontrolou a intervence v případě potřeby jsou také rychlejší a přesnější.

chcete mít v životě

energii, poslání, jasno, směr, růst a naplnění?

pusťte si mě k tělu

instagram

I na sociálních sítích.

@bodypsychoterapeutka

2023 | GDPR | Site credit